Kyjov

KYJOV Welcome to the website of MY PARK - your shopping destination in Kyjov

Where to find us

Svatoborská 1378/102, 697 01 Kyjov

Maps.cz

Opening hours:

MO:

09:00 - 20:00

TUE:

09:00 - 20:00

WED:

09:00 - 20:00

THU:

09:00 - 20:00

FRI:

09:00 - 20:00

SAT:

09:00 - 20:00

SUN:

09:00 - 20:00

How to reach us?

MY PARK in Kyjov is easily accessible by any means of transport. Below please find a list of all possible access options for you. We will be looking forward to your visit!

By car

MY PARK in Kyjov is located on Svatoborská 1378/102 on road 422. If arriving in the direction from Brno, best option is to go via road 54, along Strážovská. Coming from the centre of Kyjov, we suggest to take road 54 along Strážovská in the direction to Brno. The parking lot has a capacity of 130 cars.

Route planning – maps.cz

By bus

Public bus lines 672 and 673 stop at Langobartská a short distance from MY PARK. The other optin is the bus line 671 which stops at U nemocnice. For exact timetables, please visit.

https://www.idsjmk.cz/timetables/links#1

9 stores

Drogistický a doplňkový sortiment v samoobslužných prodejnách
DM je zaměřena na maloobchodní prodej drogistického a doplňkového sortimentu v samoobslužných prodejnách. V České republice má již 220 prodejen.
Léčiva, vitamíny, potravinové doplňky a léčebná kosmetika
Lékárna Novea Kyjov je součástí sdružení lékáren Moje Lékárna. Vedeme veškerý sortiment, který zahrnuje komplexní službu pro klienty, včetně možnosti objednání i veterinárních přípravků.
Vybavení koupelen, vodoinstalační a topenářská technika
Společnost MSO Trade a.s. vznikla v roce 2000 jako přímý dovozce, výrobce a distributor zboží se zaměřením na vybavení koupelen vodoinstalační a topenářské techniky, které je prodáváno prostřednictvím velkoobchodního, maloobchodního a internetového prodeje.
Atraktivní značky na jednom místě!
Ať už módně rafinovaný, jednoduše slučivý nebo sportovně ležérní, ten kdo si rád pořídí nové kousky do svého šatníku, v Takko Fashion nemusí sahat hluboko do kapsy.
Prodej obuvi s více než stoletou tradicí.
Módní dámská, pánská, dětská a doplňky pro všechny věkové kategorie.
Vše ohledně spotřební elektroniky
Pokud hledáte opravdového elektrospecialistu, jste na správné adrese. DATART tvoří díky více na 100 pobočkám nejhustší síť elektroprodejen, na kterých vám vždy rádi poradí s výběrem.
Cenově dostupná móda pro každého
Vždy aktuální a cenově výhodná dámská móda, pánská móda a móda pro děti každého věku.
Bezkontaktní, rychlé a bezpečné vyzvednutí zboží.
Samoobslužné schránky, které najdete po celé ČR/SR. Slouží k bezkontaktnímu a rychlému vyzvednutí zboží, které si u nás objednáte.
Vše ohledně hraček her a zábavy
Společnosti Wiky je ryze českou společností, která přináší radost nejenom dětem, již více než 28 let.

Visit us!

Your favourite brands under one roof!