ROSSMANN

Síť drogerií ROSSMANN nabízí zákazníkům vedle širokého a kvalitního sortimentu brandových produktů také výrobky vlastních značek i špičkový zákaznický servis.

O společnosti Síť drogerií ROSSMANN byla založena v Německu v roce 1972 panem Dirkem Roβmannem. Aktuálně provozuje v 9 evropských zemích více než 4 700 prodejen a zaměstnává více než 62 000 pracovníků. V České republice má ROSSMANN téměř 180 prodejen s ročním obratem 6,5 miliardy Kč. Moderní prodejny nabízí zákazníkům vedle širokého a kvalitního sortimentu brandových produktů také výrobky vlastních značek i špičkový zákaznický servis.

Věrnostní program ROSSMANN CLUB Jako člen nového věrnostního programu ROSSMANN CLUB získáváte s novou mobilní aplikací spoustu slev a výhod. Další exkluzivní bonusy získáte sbíráním bodů z nákupů. Užívejte si interaktivní aplikaci s inspirativními články, praktickými tipy a mapou prodejen. Součástí ROSSMANN CLUBu je i dětský věrnostní program Rossmánek. Pokud čekáte miminko nebo máte dítě do 6 let, můžete se přes mobilní aplikaci zaregistrovat také do dětského věrnostního programu Rossmánek.

Výhody ROSSMANN CLUBu:
Uvítací kupon – kupon se slevou 20 % na celý nákup* je po registraci automaticky nahraný na vaši věrnostní kartu v mobilu. Pro uplatnění slevy stačí na pokladně předložit vaši kartu v mobilu a sleva se vám odečte z nákupu.

Sleva za věrnost– sbírejte body za věrnost. Získejte 50 nebo 100 Kč na svůj nákup. Kupony si můžete v aplikaci aktivovat po nasbírání 18 nebo 34 bodů. (100 Kč nákupu = 1 bod).

Sleva měsíce – exkluzivní sleva pro členy ROSSMANN CLUBu na vybranou řadu produktů.

Slevy na produkty – zákazníci registrovaní do ROSSMANN CLUBu mají každé dva týdny exkluzivní slevy, na již zlevněné produkty z letáku.

10% narozeninová sleva– v měsíce svých narozenin získáváte narozeninový kupon se slevou 10 % na celý nákup.

Slevy Rossmánek– využijte slevy na produkty dětského sortimentu, slevu měsíce a narozeninovou slevu v měsíci narozenin svého dítěte.

Akce Sbírejte body Několikrát do roka probíhají akce na sbírání bodů, kdy za určitý počet nasbíraných bodů získáte zajímavý dárek. Do akce se zapojíte tak, že za svůj nákup nasbíráte body (v papírové podobě či virtuální body v aplikaci), které pak proměníte za zajímavé dárky.

Privátní značky drogerií ROSSMANN Drogerie ROSSMANN nabízí rozsáhlou nabídku produktů svých vlastních privátních značek. V nabídce seženete v podstatě celý sortiment od dekorativní kosmetiky po čistící prostředky, zdravou výživu v bio kvalitě či produkty pro Vaše nejmenší. Při vývoji produktů firma čerpá z darů přírody, fandí moderním technologiím a inovacím. Výrobky jejich privátních značek pravidelně získávají vysoké hodnocení v nezávislém hodnocení dTest. Jejich vysokou kvalitu garantuje jejich mateřská společnost Dirk Rossmann GmbH.

Hlavní značky Alouette, Babydream, Ideen Welt, Altapharma, Alterra, Best View, Das Exquisite, Domol, enerBiO, Facelle, Flink & Sauber, Fusswohl, Sweet line, Rival de Loop Young, For your beauty, ISANA, ISANA Young, ISANA Kids, ISANA med, ISANA men, Wellness & Beauty, SunOzon, Prokudent, Preventivo, Facelle, Rubin, Winston

Nabízené služby:
Fotoslužby CEWE
Dárková karta

Způsoby platby:
Platba v hotovosti, bezhotovostní platby
Platba v eurech
Poukázky:

  • Sodexo (Dárkový Pass, Bonus Pass, Asistence Pass)
  • Edenred (Edenred Compliments, Edenred Čistý, Edenred Service)
  • UP Česká Republika (UP Cadhoc, UP Clean, UP Šek Servis)

Otevírací doba:

Po:

08:00 - 20:00

Út:

08:00 - 20:00

St:

08:00 - 20:00

Čt:

08:00 - 20:00

Pá:

08:00 - 20:00

So:

08:00 - 20:00

Ne:

08:00 - 20:00